Czas wolny | Mama po godzinach

Mamy pomagają mamom – Blogosfera Canpol Babies

28 marca 2018

Wiele jest miejsc w sieci, gdzie my Mamy możemy się wspierać wzajemnie. Przede wszystkim wspierać, choć da się zauważyć, że panuje wśród mam współzawodnictwo. Niestety, takie sytuacje są nieuniknione i zdarzają się bardzo często.

Jednak w ostatnim czasie znalazłam miejsce, gdzie mamy faktycznie się wspierają. Nie biorę jeszcze czynnie udziału w dyskusjach, ale z przyjemnością je śledzę.

Wiele ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć. Zarówno na temat mniejszych jak i większych dzieciaków.

Są informacje o pielęgnacji maluszka i o wyprawce do szpitala. Nie brakuje porad od mam dla innych mam. Pewnie zastanawiacie się o jakim miejscu mówię. Mówię o stronie canpolbabies.com, a konkretnie o forum dostępnym na tej stronie.

Ale to nie wszystko Canpol Babies pozwala co miesiąc testować różne produkty swojej marki mamom blogerkom. I to nadal nie wszystko. Oprócz testowania i forum można dzięki Canpol zorganizować u siebie konkurs, jeśli tylko masz bloga. Ja właśnie zgłosiłam swoje uczestnictwo pierwszy raz, żeby móc zorganizować dla Was konkurs. A Was kochane mamy serdecznie zapraszam na stronę Blogosfery Canpol.

A jeśli nie macie bloga to może warto spróbować swoich sił i założyć? 😉