Mama po godzinach | Styl mamy

Matka nawet na trening ma czas – Adidas Adipower dla kobiet

18 lutego 2018

Trening to nie tylko bieganie, skakanie i taniec. Treningiem może być również codzienne życie mamy na pełen etat. No bo czy bieganie od sklepu do sklepu w poszukiwaniu łupów dla dziecka nie jest treningiem? Albo bieganie z kuchni do pokoju, z dzieckiem pod pachą nie powoduje, że ćwiczymy? Albo, co najlepsze, wieczorna kąpiel, a następnie godzinny taniec z dzieckiem na barana to nie wysiłek, dzięki któremu ćwiczymy nasze mięśnie? Jak dla mnie zdecydowanie są to ćwiczenia w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Od kilku tygodni miałam możliwość testowania dezodorantu adidas ADIPOWER. Czy faktycznie sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach, tak jak zapewnia producent?

Z czystym sercem mogę powiedzieć, że tak. Jego ochrona przed poceniem to nawet 72h. Sprawdza się idealnie w macierzyńskim życiu. Poza tym, że pięknie pachnie, nie pozostawia po sobie śladów. Opakowanie to aż 150ml tego skoncentrowanego pachnidła dla pewnego komfortu.

W wersji antyperspirantu ADIPOWER dla kobiet, pojawiają się cytrusowe nuty mandarynki oraz grejpfruta, z dodatkiem morskiej bryzy. Mamy dodatkowo zapach kobiecego bukietu kwiatów: gardenii, neroli oraz piwonii, drzewo sandałowe i piżmo. Wszystkie zapachy idealnie łączą się i komponują w idealną całość, zapewniając nam długotrwałą świeżość oraz ochronę przed przykrym zapachem.

W wersji antyperspirantu ADIPOWER dla mężczyzn, mamy aromatyczny akord drzewa sandałowego oraz paczuli, z dodatkiem liści czystka oraz fasoli tonka.

Z czystym sumieniem mogę zapewnić, że dezodorant sprawdza się w roli, do której został stworzony. Zapewnia komfort przez 24h/dobę. Zapach urzekł mnie od początku stosowania. Utrzymuje się bardzo długo, poza tym nie pozostawia śladów. Kiedy po całym dniu pełnym wrażeń, zdecydowałam się na wieczorny trening, cały czas czułam się świeżo. Dezodorant Adidas Adipower dla kobiet sprawdza się więc w 100%. Myślę, że pozostanę mu wierna. Tym bardziej, że zawsze stosowałam dezodoranty z linii Adidas. Jeśli jeszcze nie próbowałyście, to szczerze polecam. Może u Was również się sprawdzi 🙂